Jatacenje

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia


3 posters

    Najnovija scan pravila za 8. ediciju

    killiox
    killiox
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 667
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49

    Najnovija scan pravila za 8. ediciju Empty Najnovija scan pravila za 8. ediciju

    Post  killiox Thu Nov 25, 2010 1:48 pm

    Na demonoidu se moze naci najnoviji scan knjige pravila koja se dobije sa Island of Blood(mala knjiga). Ako niste clan posaljite pm Zombiju...
    Knjiga je jedan od najboljih scanova koje sam ja video i ima je u dve varijante pri cemu je manja sjajna(75mb)...
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Najnovija scan pravila za 8. ediciju Empty Re: Najnovija scan pravila za 8. ediciju

    Post  kgkid Thu Nov 25, 2010 2:23 pm

    super je ta knjiziaca!

    jedini problem je sto erate koje GW objavljuje prikazuju stranice u velikoj knjizi, a ne u maloj... zasto nije moguce povuci nekakvo preslikavanje, nkad mi nee biti jasno?

    Linkove samo PM-om, da nas ne ganjaju, meni prvo! Very Happy
    killiox
    killiox
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 667
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49

    Najnovija scan pravila za 8. ediciju Empty Re: Najnovija scan pravila za 8. ediciju

    Post  killiox Thu Nov 25, 2010 2:43 pm

    Na demonoidu je a za njihove torrente ti treba da si clan tako da ja cu poslati ali nema garancije da ces moci da skines...
    Stavrogin
    Stavrogin
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 287
    Join date : 2009-08-10
    Age : 39
    Location : Topola

    Najnovija scan pravila za 8. ediciju Empty Re: Najnovija scan pravila za 8. ediciju

    Post  Stavrogin Fri Jun 24, 2011 6:12 pm

    Jel neko nasao negde scan velike knjige?

    Sponsored content


    Najnovija scan pravila za 8. ediciju Empty Re: Najnovija scan pravila za 8. ediciju

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 10:34 am