Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia

Pitch-ov zurnal medicine.

Share

Toza
'ајдук
'ајдук

Pitch-ov zurnal medicine.

Post  Toza on Mon Aug 15, 2011 2:10 pm

Dg: struma ???????????????
Zapazanje: Dodatnim uticajima na stitastu zlezdu uspeo sam da povratim delimicno pigment Mili. Novo srce se vrlo lepo primilo. Potreban dalji rad zarad postizanja boljeg efetka.Ostali pacijenti jos uvek pokazuju znakove bledila, i opste apatije.
Dodatne napomene.Doc. dr Nicholai me i dalje posmatra sa onim zagonetnim osmehom. Drago mi je da ga je dobri grof Vlad poslao samnom kako bi mi pomogao u nalazenju lekova za sve ove obolele.Citav ovaj grad je bolestan. Toliko njih se izlezava unaokolo potpuno beskorisno.
Vladov metod za regrutovanje uspesno radi. Primena visokog napona, alhemijskih znaka i ekstrata Q32 pokazuje prilicne uspehe. Moja kcer izgleda zdravo, ali i dalje apaticno. Prethodnim eksperimentom sam prebacio oziljke koja je zadobila u pozaru na sebe. Moram reci da iako trenutni moj izgled je vrlo.... oskudan, nalazim ga prakticnim u trneutnom okruzenju. Vrlo je bitno da probam da nadjem nove subjekte za eksperimentisanje. Po mogucstvu sto vise genetski raznovrsne.

Misao za kasnije. Proveriti da li bi telo sa gromobranom osgovarajuce konfiguracije moglo zauvek da zivi...

Current date/time is Mon Dec 05, 2016 1:31 pm