Jatacenje

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia


+2
Dimco
kgkid
6 posters

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  kgkid Tue Apr 30, 2013 12:30 pm

    ESC će se održati 7. i 8. avgusta će se održati ESC u Novom Sadu.

    Događaj nije limitiran na učesnike ETC, već može da se prijavi ko god želi.
    To je jedinstvena prilika da se igra na turniru na kome će igrati najbolji igrači sveta.

    Upad je čitavih 20 evra i ne uključuje nikakvu klopu.
    Znači skupo, ali nije isključeno da može biti nekih popusta za lokalce, možda.

    Turnir najverovatnije, iz finansijskih razloga, neće biti na istom mestu sa ETC, ali će se igrati i WHFB i WH40k. FoW ESC će verovatno biti 9. avgusta u istom prostoru sa ETC.

    Ofarbanost armija je preduslov, ali vremena ima dovoljno.

    Rok za prijave igrača (ne i lista) je izuzetno blizu, zbog organizacionih problema.

    Ukoliko neko želi da igra nek se javi što pre.
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  kgkid Sun May 12, 2013 9:09 pm

    Potvrdjeno je da ce upad za domace igrace biti maksimalno 5 evra. Very Happy Prijave ce biti do, najkasnije, 15. juna.

    Bilo bi lepo da se organizujemo da odemo, jer ovakvu priliku necemo umati tako cesto.

    Wink
    Dimco
    Dimco
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 430
    Join date : 2012-02-26
    Age : 44
    Location : Kragujevac

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  Dimco Mon May 13, 2013 12:10 am

    Ako bude nekih naknadnih popuna mesta možda i odem, a sa ovakvim rokom za prijave teško, jer bukvalno do početka Avgusta neću znati dal sam slobodan 7.-og i 8.-og. Jedino da se prijavim na slepo pa šta bude nek bude.
    severian
    severian
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 13
    Join date : 2009-08-11

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  severian Wed Jun 26, 2013 5:26 pm

    Pozdrav svima,

    što je bilo daleko došlo je blizu. Organizacija se zahuktava i svakoga dana rešavamo sve više stvari.
    Sa žalošću prijavljujem da smo od donacija dobili samo boje od HGP-a na čemu smo im beskrajno zahvalni, veliku pomoć od tehničke škole Mileva Marić Ajnštajn čiji učenici su me uverili da entuzijazam i dalje postoji među mlađim generacijama i to je otprilike to.

    Očekujemo još pomoć od Kluba Zmaj u obliku terena, od FOW igrača (ili Grenadier-a) takođe u obliku terena, Jataka iz Kragujevca u obliku terena i softvera i to je otprilike to. Oprostite ako sam nekog zaboravio.

    Ako bilo ko ima neku ideju da bi neko hteo na neki način da pomogne nek mi se javi.

    Od države, pokrajine i grada nismo dobili ništa. Ovo će dakle definitivno turnir koji su organizovali igrači za igrače.
    Naša je želja da pokažemo da Srbija ima populaciju igrača a da istovremeno omogućimo svim zainteresovanim igračima da učestvuju na najvećem turniru na svetu u ovim igrama. Zato će upad na pojedinačni turnir za sve domaće igrače biti samo 600 dinara. I ovaj simbolični iznos tražimo prevashodno da bi ljudi prijavu na ovaj događaj shvatili ozbiljno i da ne bi otkazivali u zadnji čas. Za sve strance prijava na ovaj turnir je 20 eura.

    Za sada imamo 83 igrača za 40K singles, 26 za FOW singles and 42 za WHFB. Ovaj broj će sigurno rasti jer zemlje od kojih najviše očekujemo još nisu predale svoje spiskove (Nemačka i Poljska).

    Sve dodatne informacije o singles turniru objavljujemo ovde:

    http://www.valhala.eu/ETC2013/?page_id=427

    Takođe ovom priliko vas sve molim da ako se setite nečega što treba uraditi ili popraviti ili slično, slobodno mi to recite jer se ja najviše plašim da ću u ovoj gužvi nešto prevideti .

    Dobro nam došli!
    Dimco
    Dimco
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 430
    Join date : 2012-02-26
    Age : 44
    Location : Kragujevac

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  Dimco Mon Jul 01, 2013 8:48 am

    Kakvo je raspoloženje za ovaj singles WHFB turnir kod ljudi iz KG, tj. koliko ljudi planira da ide da igra?
    Ja sam dosta toga rasčistio iz rasporeda tako da mislim da mogu sa 99% sigurnosti da kažem da sam slobodan 7. i 8. Avgusta. Imam u planu još nešto pacova da ofarbam za listu koju bi vodio ali mislim da stižem do turnira.
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  kgkid Fri Jul 05, 2013 12:59 pm

    Ja idem. Vec sam najavio ESC u posebnij temi i sada bi bilo lepo da se svi ovde i zvanicno izjasne.

    Koliko znam, ofarbani i spremni su Alf, Filip, Vaso, Djole i ja.

    Postoji neka sansa da se pozajmi i jos neka armija, ako je neko stvarno zainteresovan. Pre prijave na zvanicnom sajtu, bilo bi lepo da se Jataci prebroje ovde.
    Dimco
    Dimco
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 430
    Join date : 2012-02-26
    Age : 44
    Location : Kragujevac

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  Dimco Fri Jul 05, 2013 1:05 pm

    Ja kao što sam rekao, raspoložen sam da idem da igram i 99% sam siguran da sam slobodan ta dva dana.
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  kgkid Wed Jul 17, 2013 12:08 pm

    Poslednji rok za prijavu lista za ESC je 20. 7.

    Posaljite ih na: lord0mazdamundi@gmail.com

    Ja listu saljem danas, a ako neko insistira moze listu da posalje i meni na mail, propisno formatiranu, pa cu ja da je posaljem Šlosu.

    [player name], [country], [full army name]
    [lord name] [on mount]: [general], [magic level], [lore],[ability1], [ability2], [item1], [item2], [magic item1], [magic item 2], [cost]
    [lord name] [on mount]: [magic level], [lore],[ability1], [ability2], [item1], [item2], [magic item1], [magic item 2], [cost]
    [hero name] [on mount]: [BSB], [magic level], [lore],[ability1], [ability2], [item1], [item2], [magic item1], [magic item 2], [cost]
    [hero name] [on mount]: [magic level], [lore],[ability1], [ability2], [item1], [item2], [magic item1], [magic item 2], [cost]
    [# taken] x [quantity] [core name]: [FCG], [option1], [option2], [cost]
    [# taken] x [quantity] [core name]: [FCG], [option1], [option2], [cost]
    [# taken] x [quantity] [core name]: [FCG], [option1], [option2], [cost]
    [# taken] x [quantity] [special name]: [FCG], [option1], [option2], [cost]
    [# taken] x [quantity] [special name]: [FCG], [option1], [option2], [cost]
    [# taken] x [quantity] [special name]: [FCG], [option1], [option2], [cost]
    [# taken] x [quantity] [rare name]: [FCG], [option1], [option2], [cost]
    [# taken] x [quantity] [rare name]: [FCG], [option1], [option2], [cost]
    Total: [total cost]

    Obaveyno navesti svu opcionu opremu na svim modelima. Na karakterima nije lose navesti ni svu obaveynu opremu.
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  kgkid Fri Jul 19, 2013 12:58 pm

    Sutra je poslednji dan za predaju rostera!
    Alf
    Alf
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 239
    Join date : 2010-03-18

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  Alf Sat Jul 20, 2013 11:47 am

    Evo mog rostera. Stavio sam ovde da ga svi vide i da ga Darko prekontrolise da li tako treba da izgleda. Dare, slobodno ga posalji ako je ok, ako ne reci sta treba da se ispravi pa cu ja sam da posaljem popodne.

    Aleksandar Ristic Alf, Srbija, Nurgle Daemons of Chaos

    Great unclean one, General, Level 4 wizard, The Lore of Nurgle, 100 points of Daemonic Gifts, 580 points
    Herald of Nurgle, Level 1 wizard, The Lore of Nurgle, Greater Locus of Fecundity, 50 points of Daemonic Gifts, 220 points
    Herald of Nurgle, BSB, Level 1 wizard, The Lore of Nurgle, Greater Locus of Fecundity, 50 points of Daemonic Gifts, 245 points

    25 Plaguebearers, FCG, Banner of Swiftness, 370 points
    25 Plaguebearers, FCG, 355 points

    1 Beast of nurgle, 60 points
    1 Beast of nurgle, 60 points
    1 Beast of nurgle, 60 points

    3 Nurglings, 120 points
    3 Nurglings, 120 points

    3 Plague drones of Nurgle, Plaguebringer, Standard bearer, Plague Proboscis, Banner of Eternal Flame, 210 points

    Total: 2400 points
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  kgkid Sat Jul 20, 2013 6:59 pm

    Jel to znaci da samo Alf i ja idemo na ESC???
    Dimco
    Dimco
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 430
    Join date : 2012-02-26
    Age : 44
    Location : Kragujevac

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  Dimco Sat Jul 20, 2013 10:41 pm

    Najverovatnije, ja sam upravo stigao sa mora i dobio informaciju da je vrlo verovatno da u terminu turnira neću biti slobodan... Evil or Very Mad 
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  kgkid Sat Jul 20, 2013 11:17 pm

    Brate, nema tu najverovatnije... Ukoliko ne prosledis roster u narednih 45 minuta, to je vrlo izvesno. scratch 

    Opasnih 99%.
    avatar
    Nevermore
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 1
    Join date : 2013-08-22

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty pozdrav

    Post  Nevermore Thu Aug 22, 2013 9:52 pm

    pozdrav ekipi koju sam upoznao na ESCu

    s obzirom da ne znam vaše fejs profile, stavljam poruku ovako

    mene možete naći na fejsu pod Marko Mlinar, a Stari svijet pod Stari svijet Split - udruga maketara

    prvo pivo u Splitu je na mene, ma kad bilo...
    TheMarko
    TheMarko
    Јатак
    Јатак


    Posts : 645
    Join date : 2009-08-10
    Age : 43
    Location : Nuln

    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  TheMarko Fri Aug 23, 2013 1:09 pm

    Dobro ti nama dosao . . .

    Sponsored content


    ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad) Empty Re: ESC - European Singles Championship (7. i 8. avgust, Novi Sad)

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 3:33 pm