Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia

Zdravo svima!

Share

Skropi
'ајдук
'ајдук

Zdravo svima!

Post  Skropi on Thu Jun 06, 2013 5:43 pm

Ja sam nov u Kragujevcu. Igram Blood Bowl i 40k i nadam se da cemo se naci u Subotu ili Nedelju u Gimnaziji! (VErovatno 40k figure necu da donesem, samo Blood Bowl).

Dimco
'ајдук
'ајдук

Re: Zdravo svima!

Post  Dimco on Thu Jun 06, 2013 6:11 pm

Pozdrav i dobrodošao,
Mi generalno cepamo najviše WHFB, a ponekad se prevarimo pa odigramo i neki boardgame. Ja ne znam nikog, osim tebe, da igra WH40K u KG, a dosta nas ima BB timove ali dosta dugo nismo igrali. Ja lično često odigram BB online na fumbbl.com, pa mi i malo čudno da sad igram pravi BB na stolu. Smile

Vidimo se za vikend.

Skropi
'ајдук
'ајдук

Post  Skropi on Thu Jun 06, 2013 6:15 pm

Igram i ja na fumbbl, ali kao pravi TT nije Smile Ja bih voleo da pocnem neku fantasy armiju ali to znaci da moram da nadjem da prodam moje 40k miniature prvo Smile

U svakom slucaju ja cu da dolazim, donecu i BB, pa cemo da vidimo. Mozda cu i da naucim da igram taj fantasy, ko zna Smile

ps. Ako neko zna neko koj je zajnteresovan da kupi 40k space marines neka mi kaze. Imam oko 2500-3000 poena, dosta minjatura.

Stavrogin
'ајдук
'ајдук

Post  Stavrogin on Fri Jun 07, 2013 8:06 am

To je poprilicno marinaca.

Predlozio bih ti da okacis ovde
http://forum.klubzmaj.org/viewforum.php?f=25

U beogradu ima sigurno vise zainteresovanih za 40k.
Nevezano za to-ja sam uradio maltene istu stvar pre nekih 7 godina-utopio Black Templare i uzeo Vampire-da bih imao sa kime da igram.

U svakom slucaju drago mi je da imamo jos jednog interesenta za igranje i da cemo se u relativno skorije vreme videti. Very Happy

Skropi
'ајдук
'ајдук

Post  Skropi on Fri Jun 07, 2013 6:56 pm

Jel ide neko sutra u Gimanziji? U koliko sati idete obicno (i gde da vam nadjem tamo)?

Sponsored content

Post  Sponsored content Today at 9:26 pm

Current date/time is Sat Dec 10, 2016 9:26 pm