Jatacenje

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia


+3
Cofius
MarkoQuas
kgkid
7 posters

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  kgkid Thu Aug 29, 2013 7:21 am

    Evo najave, da ne budete iznenadjeni i da lepo isplaniramo odlazak.

    Cinjenice:
    Vreme: BG turnir ce, po svoj prilici, biti odrzan 23. i 24. 11. - znaci DVA dana, vikend, najavljeno mesecima unapred da se zapljune na poslu, kod roditelja, zena i slicno
    Mesto: Jos uvek nije poznata tacna lokacija, ali prilicno je izvesno da ce biti u Beogradu
    Pravila: 2400 poena ETC ili slicno -znaci niko sem Vase nema izgovor, a ni njegov nije uvazen Razz
    Obojenost armija: Armije ne moraju da budu obojene, ali moraju da budu ospricane u podlogu (crno, belo ili stagod, samo da se ne vide metal i plastika) - opet, do novembra imate vremena da sve namalate sa po tri boje , ali minimum osnovu nemate izgovor da nemate. Proxi nije opcija, konverzije i modeli koji nisu GW su dozvoljeni. Potpuno ofarbane armije dobijaju ekstra poene, sto je neophodno za visok plasman.

    Kako ja vidim stanje:

    Alf, Vaso, Djole, Filip i ja spremni i bez valjanih izgovora.
    Kvas i Micha malo u kaci, ali nije neresivo. Dajte ODMAH tacnu listu figura koje vam nedostaju, pa da ih kompletiramo kako znamo i umemo. Ostalo, ako vam treba pomoc, recite pa da se organizuje masovno spricanje/farbanje u osnovne i nadosnovne boje.

    Hajde sad!


    Last edited by kgkid on Fri Nov 15, 2013 12:41 pm; edited 1 time in total
    MarkoQuas
    MarkoQuas
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 370
    Join date : 2012-01-31
    Age : 26
    Location : Kragujevac

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  MarkoQuas Thu Aug 29, 2013 12:31 pm

    Sto se modela tice, meni nedostaju 2 rock lobbera, 2 doom divera. Treba mi i 8 trollova, ali sam narucio 6 na valhali, s tim sto mi niko jos nije odgovorio oko toga. Sem toga, mozda mi zafali jedan ili dva samana ili tako nesto, jedan/dva modela karaktera.

    Do novembra cu sigurno sve imati u bar tri boje, tako da cu biti bar donekle ofarban.

    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  kgkid Wed Oct 09, 2013 8:58 pm

    LINK

    Detalji o turniru u BG i dokument sa pravilima je objavljen.

    Prijave iskljucivo e-mailom, uz prikačen roster, ali mislim da neće biti frke i da se nas nekoliko odjednom prijavi.

    Hajde sad da konačno kažete ko je za, ko je OUT, kako ko misli za prevoz, noćenje i slično...

    Cofius
    Cofius
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 530
    Join date : 2011-11-13
    Age : 38
    Location : Castle Drakenhof

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Cofius Thu Oct 10, 2013 10:43 am

    U toku sledece nedelje treba da se javim u SKC na raport (: i tada cu videti kakve su mi obaveze tog vikenda... Ali sam i vise nego raspolozen da idemo na makljanje u Bg...
    MAXA
    MAXA
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 263
    Join date : 2013-06-06
    Age : 52
    Location : Kragujevac

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  MAXA Tue Oct 15, 2013 11:07 pm

    Promenjen je termin koliko vidim na 9.-10. 11. a i  mesto održavanja.
    Pa obratite pažnju...
    Cofius
    Cofius
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 530
    Join date : 2011-11-13
    Age : 38
    Location : Castle Drakenhof

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Cofius Wed Oct 16, 2013 1:06 pm

    Potvrdio sam da cu biti slobodan vikend kada je turnir, tako da sigurno idem.

    Dare reci mi da li treba fail iz army builder-a da im posaljem u mail-u ili mogu kucani roster?
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  kgkid Thu Oct 17, 2013 6:44 am

    kucani je ok, ab je bolji. samo se potrudi da sve bude uneto... ja cak i ne mogu ab, zbog opreme na BSB
    Very Happy 
    Cofius
    Cofius
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 530
    Join date : 2011-11-13
    Age : 38
    Location : Castle Drakenhof

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Cofius Thu Oct 17, 2013 8:12 am

    kgkid wrote:kucani je ok, ab je bolji. samo se potrudi da sve bude uneto... ja cak i ne mogu ab, zbog opreme na BSB
    Very Happy 
    Then kucani it is (:
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  kgkid Sun Oct 20, 2013 5:39 pm

    Kako ostali stoje sa ovim turnirom?
    Dimco
    Dimco
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 430
    Join date : 2012-02-26
    Age : 44
    Location : Kragujevac

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Dimco Sun Oct 20, 2013 7:14 pm

    Znaću za neki dan. Koji je zadnji rok za prijavu sad kad je turnir pomeren?
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  kgkid Sun Oct 20, 2013 7:23 pm

    Rok za slanje rostera je 3.11.
    Dimco
    Dimco
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 430
    Join date : 2012-02-26
    Age : 44
    Location : Kragujevac

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Dimco Sun Oct 20, 2013 7:25 pm

    kgkid wrote:Rok za slanje rostera je 3.11.
    Odlično, to je praktično 6 dana pre turnira, a do tad bi trebao da budem načisto za taj vikend.
    MarkoQuas
    MarkoQuas
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 370
    Join date : 2012-01-31
    Age : 26
    Location : Kragujevac

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  MarkoQuas Mon Oct 21, 2013 2:14 pm

    Ako nesto ne iskrsne, trebalo bi da ja idem
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  kgkid Wed Oct 30, 2013 12:55 pm

    kgkid wrote:Rok za slanje rostera je 3.11.
    Znači, još tri-četiri dana.

    Za sada je roster predao SAMO Filip.

    Dimco? Alf? Kvas? Vaso?
    Dimco
    Dimco
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 430
    Join date : 2012-02-26
    Age : 44
    Location : Kragujevac

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Dimco Wed Oct 30, 2013 1:41 pm

    Ja sam raspoložen da idem i trebalo bi do nedelje da znam da li mi je sledeći vikend slobodan. Tako da ću u nedelju da prelomim da li idem ili ne. Vojska i lista stoje spremni.
    MarkoQuas
    MarkoQuas
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 370
    Join date : 2012-01-31
    Age : 26
    Location : Kragujevac

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  MarkoQuas Wed Oct 30, 2013 6:18 pm

    Meni je ova nedelja kriticna zbog skole, tako da cu za vikend da znam zasigurno
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  kgkid Sun Nov 03, 2013 1:51 pm

    Jos svega nekoliko sati do kraja roka za prijave.

    Filip i ja smo se prijavili?

    Cekamo da vidimo sta je sa vama trojicom koji cete da znate danas sigurno?
    MarkoQuas
    MarkoQuas
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 370
    Join date : 2012-01-31
    Age : 26
    Location : Kragujevac

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  MarkoQuas Sun Nov 03, 2013 2:49 pm

    ja ne mogu nazalost
    Alf
    Alf
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 239
    Join date : 2010-03-18

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Alf Sun Nov 03, 2013 9:03 pm

    Ni ja necu moci na turnir. Steta.
    Dimco
    Dimco
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 430
    Join date : 2012-02-26
    Age : 44
    Location : Kragujevac

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Dimco Sun Nov 03, 2013 9:44 pm

    +1. Pao sam sa motora i povredio koleno pre neki dan tako da imam problema sa kretanjem. Mislim da bi mi bilo preveliko mučenje da provedem dva dana na nogama u ovakvom stanju, a nisam siguran da mogu da se oporavim za 5 dana. Embarassed 
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  kgkid Mon Nov 11, 2013 7:48 am

    Ispaljivaci,

    ipak cu da prenesem svoja iskustva sa desetog BG turnira!

    Igrao sam pet lepih partija, skupio sam neke poene, bio na sedmom mestu na kraju. Tri partije su bile protiv za mene novih igraca. To mi je narocito znacajno, jer sam upoznao nove i zanimljive momke, koji zasluzuju svu hvalu. Imao sam cast i srecu da igram protiv lika koji je dobio "best sportsmanship" Milosa Nikolica Gustera Very Happy!

    Trebalo je da se pojavi 30 igraca, ispalilo 6 komada, pojavilo se 23 solidnih protivnika i jedan na koga su se svi zalili. Nazalost, ti sto su se zalili nisu davali "poor game" tako da je, jos jednom, jedan covek smorio sestoricu nekaznjeno.

    Fokus treba ipak ostaviti na onih 23, jer su se svi relativno glatko i bez cimanja igrali, bilo je nekoliko novih igraca, nekoliko relativno neiskusnih, sto uliva nadu da ce ovaj hobi poziveti jos nekoliko godina i da ce biti jos turnira!

    Zahvalan sam Duletu, Mojsiju i svima koji su ucinili ovako nesto mogucim! Odlican posao!
    Dimco
    Dimco
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 430
    Join date : 2012-02-26
    Age : 44
    Location : Kragujevac

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Dimco Mon Nov 11, 2013 10:06 am

    Kako je prošao Fića po pitanju plasmana?
    Cofius
    Cofius
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 530
    Join date : 2011-11-13
    Age : 38
    Location : Castle Drakenhof

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Cofius Mon Nov 11, 2013 11:50 am

    Turnir je bio odlican...

    Od pet partija imao sam tri odlicne i zabavne, onako kako Hammer i treba da bude, jedna od tih je bila sa Nikolicem koji je i od mene dobio glas sa sportsmeship (: i dve u kojoj sam u jednoj direktno pokraden za poene a u drugoj sam igrao sa tipom koji je silovao pravila...

    Ali svako ko zna mene. zna da to nije moglo da mi pokvari zezanje i ja sam se odlicno zabavljao...

    Trenutno ne mogu da nadjem detaljan plasman ali u generalnom sam bio 19. (: bice to dosta bolje sledeceg puta jer cu imati sve ofarbano (:

    Edit (: posle prvog dana bio sam 12. ali sam izgleda dosta usrao drugi dan... jbg sledeci put otprilike znam ko ce da krade i siluje pravila pa ce biti bolje Twisted Evil 
    avatar
    vladamex
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 4
    Join date : 2013-01-29

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  vladamex Mon Nov 11, 2013 2:59 pm

    Evo i mojih komentara sa BG turnira (Vladimir Ivanovic -> High Elves) i to na KG forumu (posto sam i ja iz KG, ali trenutno zivim u BG) - cisto da dopunim utiske:

    Turnir je prosao lepo (moj prvi veliki turnir za WFB) i imao sam priliku da ukrstim koplja i sa Darkom i sa Filipom.

    Darko je ispao veliki smeker i dzentlmen tako sto nije stao u cosak nego na sredinu table u stilu "hajde da se igramo". Posle par krugova u kojima Darko puca a ja ga opkoljavam, ja ostajem bez 3 boltera i feniksa, ali ipak uspevam da se provucem i dodjem do masina. U poslednjih par poteza dobra tuca izmedju patuljacke i vilenjacke pesadije, uspevam da savladam rendzere, ali cekicari istuku feniks gardu i ulete u bele lavove. Mojom greskom (zaboravih da je moja jedinica staborn) izracunamo pogresan rezultat, ja shvatam previd, Darko prihvata da ispravimo (na njegovu stetu). Zbog svega ovoga, kao i zbog brojnih saveta tokom partije, Darko dobija moj glas za Best Sportsman (Darko -> jos jednom izvinjenje za ispravke, i cestitke za fenomenalan pristup hobiju u celini).

    Filip i ja smo imali dobru tucu drugog dana - ja sam upucao Terorgajsta magijom, a Hexwraiths su mi ispanicili celo jedno krilo (3 jedinice). Nakon toga je Filip isao napred i podizao gomile zombija u mojoj diplojment zoni, a ja sam pokusavao da uhvatim hexwraiths i Mortis Engine koji se krilo od mojih boltera. Interesantna partija i odlicna atmosfera kao i uvek sa Filipom -> bilo je jako prijatno. Steta sto nismo uspeli da zavrsimo do kraja (obojica igramo malo sporije Smile).

    Dakle dve partije protiv dzentlmena iz KG -> sve pohvale i sjajni utisci. Rado cu doci na Jatacenje da se ponovo druzimo (ako obaveze dozvole) Smile

    Ostale partije su bile manje prijatne -> par ljudi je na turnir doslo sa (iz mog ugla pogresnim) pristupom da je bitno osvojiti turnir po svaku cenu: "zle liste", ultra-hardcore pristup (dozvoljeno je sve sto nije zabranjeno), gledanje svakog milimetra i "slucajni previdi" pravila na stetu protivnika (koji mi nekad promaknu posto nisam ekspert za pravila) -> sve to nije nesto sto je meni prijatno. Razumem da kada si u igri za visok plasman cesce naleces na "ultra kompetitivne" protivnike i partije, ali moja lista i moj pristup na ovom turniru nije bio prilagodjen za takav nacin igranja. Znacu sta da ocekujem sledeci put Smile

    Zavrsio sam kao 5. po generalshipu (i najbolji HE) sto je iz mog ugla sjajno za prvi veliki turnir. Ukupan plasman: 17 mesto (uglavnom zbog neofarbane armije).

    Elem, toliko od mene, i nadam se da se uskoro vidimo da bacimo neku partiju :)ako ne pre, onda na Jatacenju

    Pozdrav,
    Vlada
    Cofius
    Cofius
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 530
    Join date : 2011-11-13
    Age : 38
    Location : Castle Drakenhof

    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Cofius Tue Nov 12, 2013 5:12 pm

    Evo da pokusam malo detaljnije da opisem partije na turniru, to jest moj pohod izvan Silvanije (:

    #1 vs Milos Nikolic Empire 17:3 za mene. Jako prijatan protivnik, najstariji koliko sam mogao da primetim, sve vreme sam mu persirao (: jbg vaspitanje. Pokusacu liste da se setim, dosta AS1+ konjice, top, Stenk, blaster, blok pesadije koja cuva maga i kapeta i bsb u jednoj od konjica...
    A sada... on dobija da igra prvi a moja horda undeadova samo ceka moj znak da krene u pokolj... Nista magicno sem maga nije imao pa njime resava hexove. Artiljerijom pokusava da mi pobije moje velike igracke Mortis i Gajsta, nista u prvom krugu. Ja polako kucicima pokusavam da pritisnem masine i malo smaram ostalu vojsku. Ukazuje mi se prilika da udavim tenk sa zombijima, koji ne znam kako radi ali sam pretpostavio da je gadan, i daj da ga smorim, tada je vec jedinica brojala negde izmedju 60 i 70 leseva muahahahahaha (: tenk je tu ostao ziv do kraja partije… On zatim madjija i puca koliko moze po svim zivim lesevima, ubija mi Gajsta, i Mortis na posletku, ja njemu kapetana, masine, svu konjicu, ostaje ziv Tenak i neka pesadija, magovi… Imperija je pala idemo dalje (:

    #2 vs Milos Nikolic Lizadrmeni 10:10 Ova partija mi je bila hajlajt turnira. Protiv protivnika koji je dobio best sportsmenship, zasluzeno, takodje je dobio i glas od mene za isti. Vrlo rado cu opet odigrati protiv njega. Lista skorz flafi lustrijska, dosta jedinica skinkova, sto sa otrovnim strelicama, sto sa kopljima, tri jedinice kameleona, jedan blok saurusa, jedna jedinica saurus konjice, Zaba lvl4, priest sa skrolom, i tri zajebana tepaca na koldvanovima AS1+ od kojih su dva skara, i jeda oldblad.

    Posle osvajanja Imperije, Lustrija salje vojsku da zaustavi Count-a (: MUAHAHAHAHAHA
    Na sredini smo imali dva impesibla sa prolazom i ja rekoh da iskoristim to spartanski pre nego li on to meni ucuni (:. Diplojovao je zabu van saurusa jer jbg nemam cime da je upucam, prvi krece on. Priblizava se procepu lagano priblizava skinkove da krenu da tanje leseve, blok saurusa ide desno od prolaza a konjica direktno na prolaz, spartanski kazem ja (: Naravno on sve vreme motri na moje opasne igracke Mortis, Gajst i hexovi… Magijom mi resave hexove ubrzo… Krecem se i ja sto brze mogu ka njemu, da zauzmem prolaz kako meni odgovara. Saljem Gajsta da vristi na skinkove na samom prolazu ubija ih nista lakse i seje paniku jednim skinkovima u blizini, nista strasno za njega. Gajst ostaje na milost i nemoilost svih skinkova na tabli, svi su se tu sjatili da pucaju u njega, ubijaju ga ali glave napredovanje ostale njegove vojske ka prolazu , odlicno (:. HORDA zombija glavi prolaz jurisom na skinkove, a garda zaobilazi prolaz sa desne strane ali on salje Saurus ratnike u smrt, ne bi li me usporili… Ginu saurusi u jednom krugu krecem dalje da stignem zabu i konjicu. On magijom ubija mortis koji eksplodira strasno pobija skoro sve skinkove, ubija mi gardu (: ali ne i heroje… i na kraju nereseno (:

    #3 vs Ognjan Kolarevic Sumski siljatouhi, 15:5 za njega, jedna od dve manje prijatne partije na turniru…
    Imao je pet jedinica strelaca, jedna u kojoj su svi karakteri, sem branchwraitha koji je u drijadama, i dva fina bloka trikina, puuuno magicnog pucanja jer kako je i sam rekao video je da ce biti pet vampira i spreman je za eteralce (: Prvi krece OPET protivnik (:

    Tresu se gace vilenjacima, a kako i ne bi kada vide moju hordu nemrtvih, diploj sto dalje od mene. Krece pucanje i madjijanje, ubija mi hexove, tanji mi leseve, gardu, levo i desno. Magicna faza ga ide odlicno, prolazimu IF na dwelerse ode pola garde. Jurim ka njemu sto brze mogu bacam ples mrtvih sto jace mogu. Jedan blok trikina krece da me uspori, nazalost po mene uspevaju, umesto da ih pokoljem za jedan krug kako inace ja to i seckam (: ne, ostajem tu dva kruga… Ode gajst, ode garda, luudo pucanje i jos ludja magija… Ode bsb ali vampire je ziv (: na kraju cardz samo sa vampirom u njegovu glavnu jedinicu AAAARRGGHH ubijam mu generala u celendzu, ali ne brejkuje jedinicu i to je to….

    #4 vs Vladimir Ivanovic 13:7 za njega, duuugo se znamo jer je moj pasa (: igra naduvane siljatouhe, odlican igrac i jako jako prijatna partija.
    Lista otprilike ide ovako, strelci, tri jedinice rivera, ledeni feniks, tri boltera, blok sumara ( white lion-a) i blok feniks garde, a od karaktera bsb noble, mag heavens, noble na orlu…

    Ultuancima se tresu gace od straha, a kako I ne bi, i svi bitni blokovi i jedinice diploj do same ivice njegovog dela stola FEAR MUAHAHAHAHAHAHA (: Krece OPET protivnik prvi… Tu vec mislim das sam neki Bretonac u PM (:
    Salje on rivere da me usporavaju , a noble na orlu polako pikira moje hexove. Ja krecem punom parom napred, mortis krijem koristeci jedan impesibl tu kod mene, da ga ne bi odma ustrelili bolteri. Sledi hajlajt partije, hexovi nemaju gde sticice ih nobl na orlu, ja cardz u rivere ispred njega, oni kazu fli, i beze kroz njega, slinguju se kroz Nobla I strelce iza njega, paniku pada i nobl i strelci TEROR na celom elfovskom krilu (: ali usledice reli u sledecem potezu. Ubija on mog Gajsta, ja cistim rivere koje mi salje, pada kometa u trecem ili drugom krugu, on tu slabo rola na wund. Feniks me prelece i juri moj Mortis a nobl koji se reliovao juri moje hexove, i tako dolazi sudija i prekida partiju u 4. kurugu jeeeee saved by the bell (: ali Vlada zna da nije ni izbliza bila moja namera da odugovlacim, ovo pisem samo zbog vas koji citate (:

    #5 vs Nenad Nikolic 14:6 protiv Imperije, Imperija uzvraca udarac, ovo je bila druga manje prijatna partija.
    Lista: top, Stenk, blaster, dva bloka neke jeftine pesadije, dosta 1+AS konjice, 2 inzenjera, neki magovi , bsb na konju i kapetan na konju… Samo da dodam da je mene u ovoj partiji isla kockica za sve prethodne sto nije htela, ali njega je magija isla i vise nego savrseno…

    Prvi krece, pogodite ko… protivnik, tako je… on nista magicno te planira da magijom upuca hexove kojih se pribojava, odlucuje da ceka mene da dodjem, da me napucava sa masinmama i madjija po meni, s’toga samo dva sitna ditacmenta mrda prema meni, vec mu se tresu gace (: … ja vangardujem kucice sa bokova da pokusam da pritisnem masine sto pre, Curse of the years bacam na jedan blok pesadije iz koje bezi mag, te ce kletva na kraju i osusiti celu tu jedinicu… Krece on konjicom i Stenkom pravo ka meni, malo me usporava sa dva sitna ditacmenta, a artiljerijom ce celu partiju da lovi moje dva velike igracke Gajsta i Mortis… Izlecem sa Gajstom i susim mu jednu jedinicu neke konjice. U sredini sledi pravi okrsaj, Stenk i glavna jedinica pravo u moju Gardu, moji jedni kucici sami brejkuju jedan blok pesadije sa carobnjakom jer su ih cardzovali u bok, stizu ih i ubijaju, overran u top… Na sredini Stenk zajedno sa glavnom konjicom secka moju Gardu… Gajsta skida blasterom na koji je bacio neku magiju da doboje fajer napade. Na kraju umire moja garda, Lord i BSB, njemu tu ostaju Stenk i General, bez konjice, i polako za mene krece krambl. Ostatak vojske mi se polako pretvara u prasinu, Mortis krambluje i tako na kraju njemu ostaje Stenk, Kapetan, dva inzenjera, carobnjak i blaster a meni samo blok kostura i blok zombija… sa zakljuckom da cu prvom prilikom zamoliti Kapetana Jankovica da mi malo pojasni kako radi ovaj Stenk (: jer mi se trenutno cini da moze da se bije sa Bladtrsterom u frontu i mojim Vampirom u boku bez da se sekira (:

    Sponsored content


    Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.] Empty Re: Veliki BG turnir [23. - 24. 11. 2013.]

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 9:48 pm