Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia

Novi rumori u vezi 9-te edicije

Share

Dimco
'ајдук
'ајдук

Novi rumori u vezi 9-te edicije

Post  Dimco on Wed Apr 16, 2014 8:27 pm

http://www.lounge.belloflostsouls.net/showthread.php?43705-GIANT-40k-WFB-Rumordump-WARNING-NaCl-ALERT

Dal je istina ili ne, ne znam, al mi se čini da sam na vreme počeo da se interesujem za druge gejming sistemime.

MAXA
'ајдук
'ајдук

Re: Novi rumori u vezi 9-te edicije

Post  MAXA on Thu Apr 17, 2014 10:05 am

Nije opusti se Smile

Dimco
'ајдук
'ајдук

Post  Dimco on Thu Apr 17, 2014 11:45 am

Još prošlog leta je najavljeno da zbog nepopularnosti (čitaj prodaje) GW planira da odradi žestok scale-down fantazi Warhammer-a u 9.-oj ediciji. Tako da je sve moguće.
Inače u Maju sižu novi šumski vilenjaci i oni će biti poslednja knjiga u 8.-oj ediciji WHFB.

Cofius
'ајдук
'ајдук

Post  Cofius on Thu Apr 17, 2014 12:56 pm

Ovo je uzas!!!

Dimco
'ајдук
'ајдук

Post  Dimco on Thu Apr 17, 2014 2:43 pm

Sad sam malo čitao neke forume, i otprilike je opšti zaključak (rumori iz više različitih izvora) da sa 9-om edicijom dolazi gomila novog fluff-a tj. dešavaju se neki značajni događaji i ceo timeline WHFB sveta se pomera nekoliko vekova u budućnost. U međuvremenu je Chaos proširio i značajno povećao svoj uticaj na WHFB svet, populacija svih rasa je značajno smanjena i teška vremena ih teraju na najneverovatnije saveze da bi preživeli...
Sve mi ovo zvuči kao male bitke sa allied snagama kao u 40K.

Cofius
'ајдук
'ајдук

Post  Cofius on Thu Apr 17, 2014 8:32 pm

Dimco wrote:Sad sam malo čitao neke forume, i otprilike je opšti zaključak (rumori iz više različitih izvora) da sa 9-om edicijom dolazi gomila novog fluff-a tj. dešavaju se neki značajni događaji i ceo timeline WHFB sveta se pomera nekoliko vekova u budućnost. U međuvremenu je Chaos proširio i značajno povećao svoj uticaj na WHFB svet, populacija svih rasa je značajno smanjena i teška vremena ih teraju na najneverovatnije saveze da bi preživeli...
Sve mi ovo zvuči kao male bitke sa allied snagama kao u 40K.

Ta stvar sa napretkom flafa mi se potpuno dopada, ali ove ostale baljezgarije oko samih pravila(: nikako...

Jos ako stvarno budu pucali na to da budu male bitke sa saveznickim snagama, to mi potpuno gubi epski smek koji sada ima hammer, no da sacekamo, isprobamo, pa damo ocenu...

Sponsored content

Post  Sponsored content Today at 12:33 pm

Current date/time is Sat Dec 03, 2016 12:33 pm