Jatacenje

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia


2 posters

    Potrebne kockice!

    Stavrogin
    Stavrogin
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 287
    Join date : 2009-08-10
    Age : 39
    Location : Topola

    Potrebne kockice! Empty Potrebne kockice!

    Post  Stavrogin Sat Apr 19, 2014 1:45 pm

    Deficit. Ko bi rekao.
    Elem, treba mi bar po 5 kockica u bar 5 razlicitih boja (po mogucstvu istog proizvodjaca) ivice bar 15mm (pozeljno 18mm-mislim da je GWov dice cube 12mm [jel neko ima mozda sareni dice cube kojeg bi zeleo da se resi/menja-imam GW cube boje slonovace]).
    I informacija gde bih tako nesto mogao naci u kgu (ne dolazim vise toliko cesto) puno koristi.

    Otvoren za ponude/trade/informaciju/stagod.
    Alf
    Alf
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 239
    Join date : 2010-03-18

    Potrebne kockice! Empty Re: Potrebne kockice!

    Post  Alf Sun Apr 20, 2014 1:42 pm

    Brate, moramo da ti namunjimo nesto. Very Happy 
    Nisam te bas najbolje razumeo!? Jel ti odgovaraju GW ili ti trebaju vece? Ako su GW u pitanju, ja imam da ti dam u par boja sigurno. Ako ti trebaju bas ove druge velicine moram da pogledam jos malo.
    Verovatno je jos neko iz ekipe rad da donira...

    A sta jos da ti kazem. Braca Kinezi sada prave sve! http://www.yoymart.com/en/goods/search?goodsname=dice

    Cujemo se jos...
    Stavrogin
    Stavrogin
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 287
    Join date : 2009-08-10
    Age : 39
    Location : Topola

    Potrebne kockice! Empty Re: Potrebne kockice!

    Post  Stavrogin Sun Apr 20, 2014 7:28 pm

    Gledao sam nesto ovako samo nisam siguran za velicinu-mislim da je 10mm-vidi package size
    http://www.aliexpress.com/item/Chaos-Sishen-Dice-Pack-Mixed-color-27-pcs/1674534921.html

    Trebaju mi vece od GWovih-jurim one od 16/18mm, GWove sam pomenuo samo ako neko ima da mu se ne dopadaju u razlicitim bojama-cisto jer jelte imam za menjanje  Very Happy
    Alf
    Alf
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 239
    Join date : 2010-03-18

    Potrebne kockice! Empty Re: Potrebne kockice!

    Post  Alf Tue Apr 22, 2014 1:55 pm

    Kockice nadjene!
    Ima ih u Tempu! 18tice ja bih rekao! Ima ih stvarno u najrazlicitijim bojama u pakovanjima od po 6. Vode se kao kaockice za jamb! Cena 90 dinara pakovanje. Ja sam pazario zelene za sebe cisto da vidim kave su. Nije top kvalitet ali sasvim solidne.
    Ovako, po secanju, cini mi se da ima sledecih boja: zelene, zute, crvene, bordo, plave, roze, bele.
    Stavrogin
    Stavrogin
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 287
    Join date : 2009-08-10
    Age : 39
    Location : Topola

    Potrebne kockice! Empty Re: Potrebne kockice!

    Post  Stavrogin Tue Apr 22, 2014 4:58 pm

    Nasao i kupio, hvala puno.

    U pitanju je 18mm standard, osrednjeg kvaliteta-ima gde treba malo da se strcne mouldline pritom vrlo pristupacne cene.
    Same kockice su od neke lake plastine-lete ko lude i ima ih u 7 nijansi: zute, zelene, crvene, plave, bele, ruzicaste i braon/bordo/bronzane (neka drljava boja).

    U svakom slucaju dobar odnos cene i performanse (topla preporuka).

    Sponsored content


    Potrebne kockice! Empty Re: Potrebne kockice!

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 10:22 am