Jatacenje

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia


3 posters

    Prozivka i upoznavanje

    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Prozivka i upoznavanje Empty Prozivka i upoznavanje

    Post  kgkid Tue Apr 26, 2011 12:38 pm

    Neke rasprave i razgovori na relaciji NS-BG-KG doveli su do zakljucka da se populacija WHFB igraca u Srbiji relativno slabo poznaje. Narocito je uocljiv problem nepoznavanja novijih igraca, odnosno igraca koji slabo idu na turnire, posebno na desavanja van maticnih gradova.

    U tom cilju Vlada Curcic je dosao na ideju da se organizuje nekoliko jednodnevnih dogadjaja, nalik turnirima, na kojima bi se igrali upravo "novi ljudi", a sve u cilju druzenja i upoznavanja, a ne samog takmicenja.

    Kako u KG turnirsko iskustvo imamo samo:
    1. Dejan Inic, koji se prakticno vise ne igra,
    2. Goran, koji se vise ne igra,
    3. Danko, koji i nije u KG,
    4. Marko, sa nekoliko turnira za pojasom,
    5. Srdjan, sa jednim turnirom za pojasom i
    6. ja,
    a ipak smo uspeli da steknemo zavidnu reputaciju dobrih protivnika u Srbiji i sire,
    pitanje koje se namece je:

    Da li je jos neko voljan da se prikljuci ovoj kampanji za ozivljavanje duha druzenja u WHFB?

    Znam da je frka za vreme. znam da imamo malu decu, ispite, poslove, devojke, treninge i sve manje novaca. Znam da je strasno "blamirati se pred ljudima". Znam da figure treba spakovati i sa njih obrisati prasinu. Ipak, voleo bih da znam da li postoji sansa da se neko prikljuci ovoj ideji. Ne ocekujem da se aktivno ukljucite u organizaciju ma cega, ali bih voleo da se sto vise Kragujevcana pojavi na nekom od ovih jednodnevnih desavanja.

    Igralo bi se svasta, od nelimitiranih partija u organizaciji HS u BG, preko ETC ARv5.0 sa Uprisinga u NS, pa do necega sto bismo mozda mi (vi) odredili (mega bitke, igra u paru, nenormalan broj poena...). Postoji i varijanta da se formira mesani tim NS/KG, ukoliko ne bude dovoljno zainteresovanih.

    Dogadjaji ne moraju obavezno da budu vezani, tako da ako neko ne moze da se obaveze na veci broj ucesca, dovoljno je da proba da bude na jednom, da upozna igrace, okusi atmosferu...

    Igraci koji jos nemaju svoju armiju, mogu da racunaju na neku vrstu ogranicene pozajmice.

    Tek da preciziram, ja sam otprilike jedini koji ne ispunjavam uslove za igranje u ovim dogadjajima. Ne znaci da ne bih mogao da igram, vec da bi trebalo da igra sto vise vas, a sto manje mene.

    Hajde sad, zeleo bih da cujem sta mislite, slagali se, ili ne, zanimaju me i svi izgovori, jadikovke i tripovi... Molim da se ovo samo shvati i kao prozivka, da vidimo ko je ziv, a ko ne?


    Last edited by kgkid on Tue Jan 19, 2016 10:02 am; edited 1 time in total
    TheMarko
    TheMarko
    Јатак
    Јатак


    Posts : 645
    Join date : 2009-08-10
    Age : 43
    Location : Nuln

    Prozivka i upoznavanje Empty Re: Prozivka i upoznavanje

    Post  TheMarko Tue Apr 26, 2011 6:34 pm

    Ziv!

    I na zalost bez vremena za bilo sta jos neko vreme . . . Ali sam tu . . .

    Moram da napomenem da sam ja otprilike jedini sa turnirskim iskustvom na dva razlicita kontinenta . . . Razz

    Zeleo bih da se prikljucim ovom projektu, koliko god mi posao bude dozvoljavao . . .

    Ja se zovem Marko, i ja sam drustvenoigroholik . . .
    Toza
    Toza
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 243
    Join date : 2009-08-11
    Age : 38

    Prozivka i upoznavanje Empty Re: Prozivka i upoznavanje

    Post  Toza Tue Apr 26, 2011 10:39 pm

    ziv! jedan ispit + diplomski do kraja
    zvuci interesantno, narucito onaj deo sa 40k jer imam jednog ork bossa i 10 ork boyza

    Sponsored content


    Prozivka i upoznavanje Empty Re: Prozivka i upoznavanje

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 2:37 am