Jatacenje

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia


+2
TheMarko
kgkid
6 posters

    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti?

    Poll

    Ko je za?

    [ 5 ]
    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Bar_left83%Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Bar_right [83%] 
    [ 1 ]
    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Bar_left17%Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Bar_right [17%] 
    [ 0 ]
    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Bar_left0%Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Bar_right [0%] 

    Total Votes: 6
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Empty Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti?

    Post  kgkid Wed Nov 09, 2011 10:15 pm

    Ovo pitam jer sam upravo ukapirao da je moguce prijaviti i male turnire na RankingsHQ! Minimum je 8 igraca, pa vas pitam da li je moguce da mi organizujemo nesto za 8-10 igraca?

    Cinjenica je da su nam neki igraci u autu (Saranac, delimicno i Maki, mozda i Zombi), ali bi mozda bio zainteresovan da igra neko sa strane, ili neko nov (Mladja, Sfinga, NS, BG)?

    Igralo bi se po ETC, ili strozijim restrikcijama, jedan dan, tri partije, neofarbane armije i delimicni proxy dozvoljeni, ako nema drugog izbora.

    Vreme? Subota. Ne ova, ali neka... Pocetak oko 11, partije po 2.5h, zavrsetak uvece.
    Mesto? Stanovo.

    Stolove imamo, terene mozemo da skrpimo... Samo nam trebaju zainteresovani igraci.
    TheMarko
    TheMarko
    Јатак
    Јатак


    Posts : 645
    Join date : 2009-08-10
    Age : 43
    Location : Nuln

    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Empty Re: Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti?

    Post  TheMarko Thu Nov 10, 2011 7:12 pm

    Ja sam glasao da hocu, ali samo ako u backgroundu bude radio neki boardgame . . . Razz
    killiox
    killiox
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 667
    Join date : 2009-08-10
    Age : 50

    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Empty Re: Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti?

    Post  killiox Fri Nov 11, 2011 10:57 am

    Ja sam generalno za...
    saranac
    saranac
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 236
    Join date : 2009-08-12
    Age : 49
    Location : Divostin

    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Empty Re: Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti?

    Post  saranac Fri Nov 11, 2011 11:17 am

    Ja sam za, pod uslovom da bude (pogled u sat) kraj marta ili pocetak aprila, dakle cim se vratim sa sluzbenog puta Smile
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Empty Re: Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti?

    Post  kgkid Fri Nov 11, 2011 1:45 pm

    kraj marta i pocetak aprila je Uprising, tako da se ti spremaj za to...
    Alf
    Alf
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 239
    Join date : 2010-03-18

    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Empty Re: Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti?

    Post  Alf Fri Nov 11, 2011 7:51 pm

    Naravno i ja sam za!
    Stavrogin
    Stavrogin
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 287
    Join date : 2009-08-10
    Age : 39
    Location : Topola

    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Empty Re: Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti?

    Post  Stavrogin Sun Nov 13, 2011 6:47 pm

    Ja sam za i mislim da bih mogao da se uklopim u to, ako mi nesto ne iskrsne.
    Ako iskrsne, pa... Sad

    Sponsored content


    Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti? Empty Re: Jos jedan turnircic u doglednoj buducnosti?

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 8:42 am