Jatacenje

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia


+3
kgkid
Stavrogin
MarkoQuas
7 posters

    Pozdrav svima

    MarkoQuas
    MarkoQuas
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 370
    Join date : 2012-01-31
    Age : 26
    Location : Kragujevac

    Pozdrav svima Empty Pozdrav svima

    Post  MarkoQuas Tue Jan 31, 2012 8:14 pm

    Pozdrav! Ja sam Marko, bio sam na jatacenju u subotu i nedelju 27. i 28. (decko sa trsavom plavom kosom). Voleo bih da pocnem sa WH i da kupim nekoliko modela. Planiram da gradim Orcs&Goblins armiju, tako da ako neko moze da mi kaze gde i kako da narucim/kupim modele.
    Hvala na paznji.
    Stavrogin
    Stavrogin
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 287
    Join date : 2009-08-10
    Age : 39
    Location : Topola

    Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

    Post  Stavrogin Tue Jan 31, 2012 8:43 pm

    Pa, dozvoli da ti u ime svih pozelim dobrodoslicu. Very Happy

    E, sad, sto se tice same armije, ako ti se igra-"sad al odma", predlozio bih da stupis u kontakt sa Alfom (ako bidne ljubazan da se pojavi na forumu) kako bi ti se pruzila prilika da vidis kompletnu armiju na delu.
    Takodje, kontaktiranje Darka (u daljem textu kgkid) radi daljeg oblika kooperacije/komunikacije deluje kao pametna ideja.

    Sto se tice same kupovine moja licna preporuka bi bila da probas alternativne modele za pocetak
    http://www.maelstromgames.co.uk/index.php?act=cat&cre=min-kow-oag
    Mantic games daje sasvim pristojne ponude za relativno sitne pare-mozes cak i videti neke od njihovih oraka kod kgkid-a.

    Maelstrom games salje minijature na kucnu adresu, ali zbog proslogodisnjeg embarga (ko bi reko) ne salje GW proizvode.

    Ako te zanimaju iskljcivo GW modeli preporucio bih da (preko kgkid-a) stupis u kontakt sa novosadistima.
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

    Post  kgkid Tue Jan 31, 2012 8:55 pm

    Sto se tice toga STA ti treba, Alf je najduze i najvise posvecen Orcima, verujem da bi on mogao da ti najvise pomogne.

    Sto se tice toga gde, imamo cetiri opcije:

    1. Valhala u Novom Sadu, robu nabavljaju bar jednom mesecno, moze sve da se naruci, a cesto hoce i postom da posalju;
    2. Hoby Store u Beogradu, mada oni redje nabavljaju robu i nisu voljni da je salju postom;
    3. Odliver, imamo katalog metalnih figura koje od njega mogu da se kupe;
    4. Internet - ovo naravno povlaci za sobom nekoliko problema: treba ti kartica, cekas isporuku, umeju da ti naplate carinu i cudnu postarinu ponekad.

    Najbolje je da pratis ovaj forum, pa kad vidis da zakazujemo bitku kod mene, ti se javi da se dogovorimo da dodjes i pogledas, popricamo, probas. Imam i ja nesto nekih orkova ovde kojima bi mogao da probas da odigras poneku manju partiju, da vidis sta ti lezi, sta ti treba i slicno... Very Happy
    MarkoQuas
    MarkoQuas
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 370
    Join date : 2012-01-31
    Age : 26
    Location : Kragujevac

    Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

    Post  MarkoQuas Tue Jan 31, 2012 9:07 pm

    sto se tice odliverovog kataloga, na facebooku mi izlazi nesto, pa jel to jedini link ili ima jos negde? ili samo da prihvatim na fejsu
    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

    Post  kgkid Tue Jan 31, 2012 9:17 pm

    MarkoQuas wrote:sto se tice odliverovog kataloga, na facebooku mi izlazi nesto, pa jel to jedini link ili ima jos negde? ili samo da prihvatim na fejsu

    Ne znam sta ti to izlazi na fejsu?
    Obicno Oliver stavi taj katalog na neki share server, pa mi skinemo... Ako ga ne nadjes, imam ja, pa kada se budemo videli, ponesi flash da ga pokupis. Preveliki je fajl da se salje mailom. Takodje, mislim da imamo negde i knjigu, koju mozes da uzmes na citanje ako poneses flash.
    MarkoQuas
    MarkoQuas
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 370
    Join date : 2012-01-31
    Age : 26
    Location : Kragujevac

    Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

    Post  MarkoQuas Tue Jan 31, 2012 9:18 pm

    to je link na sticky-u, ne znam da li je to najnoviji ili ne
    Toza
    Toza
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 243
    Join date : 2009-08-11
    Age : 38

    Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

    Post  Toza Wed Feb 01, 2012 12:11 am

    Najnoviji je uvek Smile
    Kod nas samo fresh vesti. U ime pozamasnog plemena ogreova zelim ti dobrodoslicu i nadam se razmeni recepata za pripremu mesa na bojnom polju uskoro.
    Takodje baci pogled i na coolminiornot.org ako ti zafali ideja za bojenje (ili pozelis da se bacis u depresiju i uradis sve armije u osnovne tri boje i to je to Smile )
    TheMarko
    TheMarko
    Јатак
    Јатак


    Posts : 645
    Join date : 2009-08-10
    Age : 43
    Location : Nuln

    Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

    Post  TheMarko Wed Feb 01, 2012 7:40 am

    Pozdrav Quas, ili ako ti nesto znaci Frfljavi . . . Drago mi je da si resio da nam se prikljucis, i zelim ti puno godina zabavnog igranja sa nama . . .
    Cofius
    Cofius
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 530
    Join date : 2011-11-13
    Age : 38
    Location : Castle Drakenhof

    Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

    Post  Cofius Wed Feb 01, 2012 11:50 am

    Count Cofius da pozheli toplu ili bolje recheno hladnu Smile dobrodoshlicu nashem novom zelenokoshcu Smile
    Alf
    Alf
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 239
    Join date : 2010-03-18

    Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

    Post  Alf Thu Feb 02, 2012 10:47 pm

    Ok. Konacno evo i mene na forumu da ti pozelim jednu mlaku dobrodoslicu Neutral jer dok se ne dokazes kao pravi orkovski warboss(da trolovi padnu stupiditi dva puta za redom iako je genaral u 12 inca, da padnes animozu tek onako iz zezanja, da night goblin shaman pojede otrovnu pecurku iako je magija prosla i protivnik nema nista za dispel, da tvoj rodjeni fanatik pobije vise od pola jahaca veprova i dok se tvoja i moja rulja ne posiba) nema nista vise od toga.
    U svakom slucaju ako si spreman da se upustis u cudotvorni svet Warhammera i jos
    zamrseniju bulumentu Orkova i Goblina ja sam pravi covek za razgovor na tu temu! Very Happy Lagano cemo prebroditi sve poteskoce i sve decije bolesti koje smo mi naravno morali da prelezimo. Ja prvi (zbog Orkova) a i svi ostali cemo ti pomoci koliko mozemo.
    Iz tog razloga bilo bi dobro da sve sto te zanima u vezi orkova mi posaljes na PM da ne smaramo ljude ovde na forumu ili da otvorimo topik samo za nas o Orkovima i Goblinima.

    P.S.: Eto, zalio si se da nemas nijedan nadimak a ovde si vec zadobio dva komada. Frflja i Kvas pa mozes da biras. clown
    Ajd cujemo se. cheers

    Sponsored content


    Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 12:23 pm