Jatacenje

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia


3 posters

    Test timske partije

    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Test timske partije Empty Test timske partije

    Post  kgkid Wed Feb 01, 2012 1:31 pm

    Imam neku ideju, koju sam dobio inspirisan nekim partijama iz Blood in the Badlands. Ideja je da probamo da napravimo timsku partiju, da probamo nesto sto su tamo uradili, samo na manjoj test partiji.

    Ideja je sledeca:

    Igraju se dve partije paralelno, sa dve price i dva scenarija na dva stola. Svaki tim, krisom, na papiru napise koji igrac igra na kom stolu. Na taj nacin se upare dve partije "1 na 1". Pobednik sa jednog stola, odmah po zavrsenoj partiji, na pocetku prvog sledeceg kruga svog saveznika, uvodi sve svoje prezivele modele (ostecene jedinice ulaze oslabljene!) kao pojacanje u drugu partiju.

    Moze da se precizira:
    1. da li je svejedno koja partija daje pojacanja, ili mora da se pozuri samo jedna, unapred odredjena, partija, ako postoji zelja da se uvedu pojacanja u drugu.
    2. Sa koje strane ulaze pojacanja.
    3. Scenariji koji bi se igrali.
    4. Da li partije da idu simultano (moze da se desi da pojacanja ne stignu na vreme, problem je kako spreciti takticko razvlacenje igre), ili sukcesivno (pojacanja stizu bas na pocetku druge partije, sto i nije bas zanimljivo?). U drugom slucaju, moze se definisati i neki krug u kome mogu da dodju pojacanja...

    Mozda da probamo sa dve partije u 1.5k, ili manje, da testiranje ide brze i na manjem stolu, da moze paralelno kod mene da se igra? Kad istestiramo, mozemo i na vece, taman, ce dotle da i Stanovo opet udje u pricu...

    Ko je za i kada, kojom armijom? Kako ja vidim trenutno su u filmu samo Patuljci kao Snage reda, dok Alf, Vaso i Filip imaju Destruktivne snage? Da li bi neko od vas mozda promenio stranu (Vaso, plz, Imperija ili gusteri?), ili moram da igram simultanku? Wink
    Cofius
    Cofius
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 530
    Join date : 2011-11-13
    Age : 38
    Location : Castle Drakenhof

    Test timske partije Empty Re: Test timske partije

    Post  Cofius Wed Feb 01, 2012 2:59 pm

    Count Cofius naravno spreman da povede svoju legiju izvan Silvanije :[ mislim da je bolje da celu stvar testiramo sa manjim listama.. i to simultano dve partije pa ako stigne pojachanje na vreme stigne... s'tim shto bi trebali da dogovorimo sa koje strane treba da udje pojachanje da ne bi mnogo kasnilo vec da stigne na vreme da napravi razliku u drugoj partiji..
    Toza
    Toza
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 243
    Join date : 2009-08-11
    Age : 38

    Test timske partije Empty Re: Test timske partije

    Post  Toza Wed Feb 01, 2012 3:10 pm

    Predlog 1:ili da pobednici obe partije prezivele sudare na bojnom polju ukoliko su dve razlicite armije.
    Predlog 2: Ukoliko nesto pobegne sa stola, pobeglo je na drugo bojno polje.
    Predlog broj 3. prva bitka da bude na manje poena, a druga na vise, kako se ne bi desilo na drugom stolu 4000pt protiv 2000pt nego nesto kao 2500-3000 vs 2000

    Sponsored content


    Test timske partije Empty Re: Test timske partije

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon Apr 29, 2024 6:50 pm