Jatacenje

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jatacenje

Wargaming community of Kragujevac, Serbia


3 posters

    Narativno igranje - mini kampanja

    kgkid
    kgkid
    Харамбаша
    Харамбаша


    Posts : 1392
    Join date : 2009-08-10
    Age : 49
    Location : Kazad Gorl

    Narativno igranje - mini kampanja Empty Narativno igranje - mini kampanja

    Post  kgkid Tue May 15, 2012 12:21 pm

    Inspirisan lepim iskustvom kampanje koju igram sa Alfom, te interesovanjem nekih ljudi za slične događaje evo pitanja:

    Ko je zainteresovan da učestvuje u narativnoj mini kampanji? Koliko imate vremena i volje, koji dani i termini vam odgovaraju?

    Detalji:

    1. Igralo bi se najviše tri partije, da se ne razvuče previše.
    2. Svaka bi imala neki scenario. Scenariji bi bili unapred definisani. Ne bi bili iz BRB, već sa drugih izvora.
    3. Ishodi partija bi uticali na kasnije bitke.
    4. U zavisnosti od broja zainteresovanih, igrali bi se multiplejer scenariji, imam neke strašno zanimljive.
    5. Bilo bi nešto specijalnih pravila, ali što manje, da bi sve bilo što brže.

    Ja sam voljan da igram i pripremim celu stvar, a može i u Stanovu da se igra.

    Uslovi:

    Da se igra relativno redovno.
    TheMarko
    TheMarko
    Јатак
    Јатак


    Posts : 645
    Join date : 2009-08-10
    Age : 43
    Location : Nuln

    Narativno igranje - mini kampanja Empty Re: Narativno igranje - mini kampanja

    Post  TheMarko Tue May 15, 2012 9:31 pm

    Mnogo trazis . . . Ja 'ocu da odigram jednu partiju da probam nova pravila, ali ne znam da li cu moci da ucestvujem dalje . . .
    Cofius
    Cofius
    'ајдук
    'ајдук


    Posts : 530
    Join date : 2011-11-13
    Age : 38
    Location : Castle Drakenhof

    Narativno igranje - mini kampanja Empty Re: Narativno igranje - mini kampanja

    Post  Cofius Fri May 18, 2012 12:32 pm

    Count se prijavljuje za kampanju... ono malo shto sam uspeo da ispratim vashu kampanju mi se jako dopalo...

    Sponsored content


    Narativno igranje - mini kampanja Empty Re: Narativno igranje - mini kampanja

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon May 13, 2024 8:09 am